GEOTESTUS – inžinerinių geologinių tyrimų Lietuvoje rinkos lyderė,

inžinerinių geologinių tyrimų Lietuvoje rinkos lyderė, turinti ilgametę projektų
įgyvendinimo patirtį bei vienijanti aukštos kvalifikacijos specialistus. Mūsų vykdomi pagrindų tyrimai yra būtini statinių pamatų projektavimui. Jie yra atliekami lauko sąlygomis ir mūsų laboratorijoje. Gauti gruntų tyrimų duomenys yra kokybiški ir patikimi bei leidžia projektuotojams pateikti optimaliausius pamatų sprendinius.

Taip pat atliekame įvairios paskirties gręžinių gręžimą ir suardytos bei nesuardytos sandaros bandinių paėmimą, pamatų sutankinimo patikrinimą, polių vientisumo bandymus, geofizinius seisminius tyrimus. Vykdome hidrogeologinius ir ekogeologinius tyrimus bei teikiame profesionalias konsultacijas. Pasitelkdami pažangiausias technologijas, bendradarbiaujame su Lietuvos mokslo įstaigomis, kad užtikrintume aukštos kokybės rezultatus. GEOTESTUS veiklą pradėjo 2001 m.,
nuo 2007 m. priklauso Geologijos įmonių asociacijai.

Rezultatai

GEOTESTUS kompanijoje mes tikime tuo, jog mūsų praeities darbai yra kiek daugiau nei mūsų įgyvendintų projektų galerija – tai testamentas, kuris liudija mūsų novatoriškumą ir atsidavimą peržengti mūsų srities galimybių ribas. Nuo kompleksinių geologinių tyrimų iki optimalaus pamato projekto – kiekvienas mūsų darbas yra bendradarbiavimo, kūrybiškumo ir patirties triumfas. Įsitikinkite tuo patys.
24
Specialistų komanda
5000
Įgyvendintų projektų
18
Spec. technikos vienetų

Mumis pasitiki

Mes remiame

Kompetencija

Mūsų pažymų, registracijų bei leidimų bylos. Spauskite ant dokumento antraštės norėdami peržiūrėti.